Przejdź do treści

Menu główne:

Kompetencje
Marcin Pałkus
Marcin Pałkus
Menedżer, doradca, właściciel firmy.

Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz podyplomowe studia MBA. Uczestniczył w prestiżowym, trwającym 1,5 roku, programie doskonalenia kadry menedżerskiej Management Development Program, prowadzonym przez amerykańską korporację RR Donnelley. Pracę w zawodzie rozpoczął w roku 1998. Posiada bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i menedżerskich wyższego szczebla, uzyskane w firmach polskich oraz z kapitałem zagranicznym. Specjalizuje się w wielu obszarach zarządzania, szczególnie w zarządzaniu strategicznym, zarządzaniu finansami, rachunkowości zarządczej, strategii cyfryzacji (digital strategy). Doświadczenie menedżerskie, międzynarodowe oraz wieloprofilowość, doskonale sprawdzają się podczas doradztwa biznesowego. Efektem tego są wypracowane setki dniówek doradczych. Ponadto realizuje się w prowadzeniu projektów międzynarodowych.


Od 2004 roku pasjonuje się marketingiem bezpośrednim oraz internetowym. Posiada duże doświadczenie z zakresu strategicznego zarządzania marketingowymi bazami danych i budowania lojalności Klientów. Posiada certyfikat i praktykę z zakresu zarządzania kampaniami reklamowymi Google AdWords.


Specjalizuje się w strategicznym doradztwie dla organizacji pozarządowych w Polsce
i za granicą, z zakresu efektywnego fundrisingu opartego o umiejętne zarządzanie relacjami z bazą darczyńców, poprzez kanały marketingu bezpośredniego.


Doświadczenie w branżach: produkcja, spożywcza, handel (sieciowy detal, hurt), shopping center (galerie handlowe), IT, logistyka, biuroserwis, marketing bezpośredni, e-commerce, innowacyjny marketing, non-profit (spółdzielnie mieszkaniowe, spółdzielnie inwalidów, fundacje, stowarzyszenia), remontowo-budowlana, turystyczna, poligrafia, wydawnictwa, agencje marketingowe.


Współpraca z innymi doradcami i ekspertami biznesowymi stwarza możliwości
na prowadzenie nietypowych projektów w każdej firmie i organizacji.

Copyright ©2011-2017 directzone.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego