Przejdź do treści

Menu główne:

Referencje

Pełny wykaz referencji dostępny na życzenie. Poniżej wybrane opinie:

Elżbieta Fidelus, właścicielka, Producent Mebli EDAR
„Cenne wskazówki Pana Marcina w zakresie zarządzania reklamami Google Adwords, znacząco przyczyniły się do lepszego poznania tego skutecznego narzędzia reklamy internetowej. Zwiększyłam ruch, a tym samym sprzedaż na naszej stronie internetowej, przy znacznie mniejszych opłatach za reklamę w Adwords.”

Joanna Przetakiewicz, właścicielka, agencja reklamowa LEDROOM
„Marcin Pałkus wykazał duże zaangażowanie w doradztwo strategiczne naszej firmy. Jego ciekawe pomysły przyczyniły się do wzrostu sprzedaży powierzchni reklamowej a co za tym idzie realnych zysków przedsiębiorstwa. Pomógł także w wyznaczeniu celu oraz strategii naszej agencji, co przełożyło się na świadome planowanie działań marketinowych w poszczególnych okresach roku.
Marcin jest dobrym doradcą. Nie ogranicza się do jednej wąskiej specjalizacji, przez co nasza firma skorzystała z cennych uwag w wielu ważnych obszarach.”

Tomasz Waleczko, właściciel, Instytut Witelon
„Marcin Pałkus jest doskonałym doradcą bizensowym, nastawiony na  realizację zadania, jednocześnie uważny na klienta. Ma ogromne doświadczenie i wiele pomysłów. W moim przypadku wypaliły wszystkie, a te które odrzuciłem okazały się lepsze, niż te które sam wybrałem.”

Laura Czarniecka, właścicielka, Level152 sp. z o.o.
„Pan Marcin jest nie tylko profesjonalnym doradcą, lecz także osobą posiadającą ogromną wiedzę praktyczną oraz niezwykle istotną intuicję menadżerską. Podczas doradztwa oraz pracy nad jednym z naszych projektów zapamiętałam Pana Marcina, jako osobę, która w błyskawicznym tempie potrafiła odnieść się do skali i strategii przedsięwzięcia. Udało nam się w krótkim czasie wypracować bardzo ważne i długoterminowe założenia, które miały istotny wpływ na rozwój całego projektu. Bez wahania polecałam styl Pana Marcina, jego wiedzę i umiejętność patrzenia na problem z szerszej perspektywy.”

Anna Olbrychtowicz, właścicielka, Cameronhair
Jestem bardzo zadowolona z doradztwa Pana Marcina. Zdobywanie tych wszystkich informacji zajęłoby mi z pewnością dużo czasu i pieniędzy. W jeden dzień otrzymałam mnóstwo praktycznych rad dotyczących sprzedaży i promocji w internecie. Zdecydowanie polecam.

Elżbieta Kasztelaniec, właścicielka, Akademia Promocji Zdrowia
Pan Marcin posiada szeroki wachlarz wiedzy z zakresu marketingu, w tym okazał się znawcą marketingu sieciowego, co dla mnie było bardzo cenne. Podczas spotkań otrzymałam nowe spojrzenie na „targetowanie” klienta. Pan Marcin również odsłonił mi kulisy pozycjonowania, dzięki czemu powstało 5 blogów wspierających. Spotkania były rzeczowe i prowadzone z dużym zaangażowaniem.

Opienie Klientów firmy Directzone Marcin Pałkus
directzone.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego