Przejdź do treści

Menu główne:

Referencje

Pełny wykaz referencji dostępny na życzenie. Poniżej wybrane opinie:

Elżbieta Fidelus, właścicielka, Producent Mebli EDAR
„Cenne wskazówki Pana Marcina w zakresie zarządzania reklamami Google Adwords, znacząco przyczyniły się do lepszego poznania tego skutecznego narzędzia reklamy internetowej. Zwiększyłam ruch, a tym samym sprzedaż na naszej stronie internetowej, przy znacznie mniejszych opłatach za reklamę w Adwords.”

Joanna Przetakiewicz, właścicielka, agencja reklamowa LEDROOM
„Marcin Pałkus wykazał duże zaangażowanie w doradztwo strategiczne naszej firmy. Jego ciekawe pomysły przyczyniły się do wzrostu sprzedaży powierzchni reklamowej a co za tym idzie realnych zysków przedsiębiorstwa. Pomógł także w wyznaczeniu celu oraz strategii naszej agencji, co przełożyło się na świadome planowanie działań marketinowych w poszczególnych okresach roku.
Marcin jest dobrym doradcą. Nie ogranicza się do jednej wąskiej specjalizacji, przez co nasza firma skorzystała z cennych uwag w wielu ważnych obszarach.”

Tomasz Waleczko, właściciel, Instytut Witelon
„Marcin Pałkus jest doskonałym doradcą bizensowym, nastawiony na  realizację zadania, jednocześnie uważny na klienta. Ma ogromne doświadczenie i wiele pomysłów. W moim przypadku wypaliły wszystkie, a te które odrzuciłem okazały się lepsze, niż te które sam wybrałem.”

Laura Czarniecka, właścicielka, gOffline
„Pan Marcin jest nie tylko profesjonalnym doradcą, lecz także osobą posiadającą ogromną wiedzę praktyczną oraz niezwykle istotną intuicję menadżerską. Podczas doradztwa oraz pracy nad jednym z naszych projektów zapamiętałam Pana Marcina, jako osobę, która w błyskawicznym tempie potrafiła odnieść się do skali i strategii przedsięwzięcia. Udało nam się w krótkim czasie wypracować bardzo ważne i długoterminowe założenia, które miały istotny wpływ na rozwój całego projektu. Bez wahania polecałam styl Pana Marcina, jego wiedzę i umiejętność patrzenia na problem z szerszej perspektywy.”

Elżbieta Kasztelaniec, właścicielka, Akademia Promocji Zdrowia
Pan Marcin posiada szeroki wachlarz wiedzy z zakresu marketingu, w tym okazał się znawcą marketingu sieciowego, co dla mnie było bardzo cenne. Podczas spotkań otrzymałam nowe spojrzenie na „targetowanie” klienta. Pan Marcin również odsłonił mi kulisy pozycjonowania, dzięki czemu powstało 5 blogów wspierających. Spotkania były rzeczowe i prowadzone z dużym zaangażowaniem.

Opienie Klientów firmy Directzone Marcin Pałkus
directzone.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego